Конгреси и семинари, најбољи хотел на Златибору: Хотел Палисад✓

Конгреси и семинари

Хотел Палисад захваљујући скоро пет деценија дугој традицији, богатству своје понуде и квалитетној услузи, важи за пионира конгресног туризма на овој планини.

Конгресни центар

Хотел Палисад захваљујући скоро пет деценија дугој традицији, богатству своје понуде и квалитетној услузи, важи за пионира конгресног туризма на овој планини. 

Данас се Палисад својим корисницима представља новим, иновираним концептом у склопу којег нуди два функционално одвојена конгресна центра који су опремљени да задовоље потребе модерних пословних скупова. Смештајни капацитетет од 200 реновираних двокреветних соба, од којих су 110 луx и супериор и у потпуности прате понуду за одржавање најзахтевнијих скупова, конгреса и конференција.

Конгресни центар Палисад простире се на 735 m2 и састоји се од једне велике и пет мањих конгресних сала чији капацитет и распоред седења зависи од жеље и потребе клијената тако да може имати од 50 до 350 места. Сала на првом спрату овог конгресног центра , поред своје основне намене, може се користити и као банкет сала, а погодна је и за изложбени простор.

Спецификације

# Спрат Сала д (м) ш (м) м² х (м) Природно светло Стуб у простору
1 И спрат сала ТИМОК 19.5 9.0 175.6 2.55 + + 100 58 134 184
2 ИИ спрат сала ДРИНА 6.20 7.10 44.0 2.55 + + 26 15 48 35
3 ИИ спрат сала ТИСА 6.20 7.10 44.0 2.55 + + 26 15 48 35
4 ИИ спрат сала МОРАВА 10.9 9.0 103.5 2.55 + + 58 33 106 84
5 ИИИ спрат сала ТАРА 28.5 9.5 270.8 4.00 + 162 96 230 303
Хотел Палисад | И спрат

И спрат

На првом спрату налази се сала ТИМОК која захваљујући преградним зидовима може да се конфигурише и у две сале мањег капацитета.

Хотел Палисад | ИИ спрат

ИИ спрат

На другом спрату Конгресног центра Палисад налазе се још три сале. Максималан капацитет сале ДРИНА и сале ТИСА је 50 места. Сала МОРАВА је максималног капацитета око 100 места.

Хотел Палисад | ИИИ спрат

ИИИ спрат

На последњем спрату налази се Сала ТАРА највећег капацитета за преко 300 особа.

Организација конгреса

Конгресни центар Србија је засебан ентитет који је у октобру 2013. године реновиран и заузима 450 m2. Налази се у боровој шуми изнад језера, располаже салом која има капацитетет да прими око 700 седећих места. У склопу Конгресног центра Србија налази се ресторан капацитета 200 места који је идеалан за организовање свечаних коктела и пословних ручкова.

Сале конгресниих центара Палисад и Србија поседују професионалну видео и аудио опрему, а корисницима је на располагању и стручно техничко лице. Особље хотела Палисад обучено је за потребе стручних скупова тако да може одговорити и на најзахтевније задатке. Сале поседују видео бим-ове, лап топ-ове, озвучење, конференцијске и бежичне микрофоне, wи-фи, флипцхарт-ове и мониторе.

Организовање манифестација и догађаја

У ресторану хотела Палисад могуће је организовати гала вечере за око 600 особа или у À ла царт ресторану "Златни бор",  капацитета око 180 места као и богат културно-уметнички програм: музичке концерте, изложбе, позоришне представе, модне ревије, дегустације вина и локалних специјалитета као и разне спортске догађаје.

Корисницима је на располагању и 200 m2 изложбеног простора у холу хотела као и уступање хотелских штандова и вишенаменских паноа.

Хотел је до сада организовао неке од најзахтевнијих конгреса, окупљања и симпозијума међу којима су: ЦИГРЕ са око 1000 учесника, Конгрес Кардиолога Србије и Годишње саветовање Врховног суда Србије са по 800 учесника, Конгрес Ветеринара Србије са око 600 учесника, Саветовање Апелационог суда за 500 особа, Симпозијум Енергетичара за око 400 учесника и многе друге.

3D приказ

Hotel Zlatibor Palisad

Конгресни центар Палисад

Организујте конгрес, семинар или корпоративни догађај на Златибору – сале различитих капацитета, професионална АВ опрема и техничка подршка на лицу места.

Наша прича на Инстаграму